Pytanie:
Kiedy należy rozważyć zrzeszenie się w USA?
ThePiachu
2012-04-14 17:20:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kiedy należy rozważyć przystąpienie lub nawet utworzenie związku zawodowego w USA, zamiast podejmować inne działania? To znaczy, kiedy przyniosłoby to więcej pożytku tej osobie, niż nie przyniosłoby jej nic dobrego?

Stosunek do związków zawodowych na całym świecie. Trudno jest wiedzieć, jak odpowiedzieć na to pytanie bez kontekstu Twojej lokalizacji. W niektórych krajach związki są postrzegane jako pasożyty karczujące pieniądze, dążące do stłumienia konkurencji i zniszczenia firm pobierających podatki. W innych krajach związki są bastionami demokracji, jedynymi organizacjami zdolnymi do skutecznej walki o sprawiedliwe wynagrodzenie i warunki. W Wielkiej Brytanii mamy bardziej wyważone podejście, uznając ich wady, ale także doceniając pracę, jaką związki wykonują na rzecz biznesu i społeczeństwa.
@MarkBooth - Naprawdę czujesz, że Wielka Brytania ma wyważone podejście do związków zawodowych? Jako ktoś z zewnątrz patrzę na wasze Związki i dziękuję światłom w kosmosie (odniesienie do Futuramy), że Amerykanie są tylko w połowie, mają okropne: $
Myślę, że postrzeganie związków zawodowych jest często barwione przez politykę. W Wielkiej Brytanii wielu z nas patrzy na Stany Zjednoczone i uważa je za prawicowe, ale kiedy patrzymy na większą część Europy, uważamy je za lewicowe. Nasze prawo pracy odzwierciedla to, że nie są tak libertariańskie jak Stany Zjednoczone, ale nie są też tak liberalne jak inne kraje europejskie. * Pienione usta związkowców * na bok, wiele związków w Wielkiej Brytanii wykonuje dobrą robotę w zakresie reprezentacji pracowników i rokowań zbiorowych i wbrew powszechnemu przekonaniu wiele z nich jest wolnych od powiązań z partią polityczną.
@MarkBooth - W USA są związki zawodowe, które robią to samo. Boję się myśleć o tym, jak działałby dziś przemysł pakowania mięsa, gdyby nigdy nie został zrzeszony. Związki mają również tendencję do pomagania w utrzymaniu uczciwości sklepów nie związkowych.
@ramhound w żaden sposób nie jest zrównoważona w Wielkiej Brytanii równowaga jest bardzo silna po stronie pracodawcy i nie mamy „problemów”, które nękają związki zawodowe w USA
Jeśli chodzi o sektory i branże pracy objęte outsourcingiem, które zmagały się ze znaczną redukcją w USA od lat 70. do teraz, większość z nich była uzwiązkowiona.
Cztery odpowiedzi:
IDrinkandIKnowThings
2012-04-14 22:07:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rozważając tworzenie związków zawodowych, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że proces ten może być szkodliwy (przynajmniej w krótkim okresie) dla Twojej firmy i pracowników.

Chociaż nikt nie jest w stanie przewidzieć losu Twojej firmy, jeśli zostaniesz zrzeszony, powinieneś wiedzieć, że osiągnięcia Teamsterów w zakresie utrzymywania pracy przez członków nie są dobre.

Dzisiejsze związki zawodowe to przemysł o wartości wielu miliardów dolarów rocznie, zbierający ponad 10 miliardów dolarów składek związkowych od pracowników. Większość dzisiejszych pracowników reprezentowanych przez związki nigdy nie głosowała za przyłączeniem się do związków zawodowych, ale muszą płacić związkowi lub zostać zwolnieni z pracy. Składki związkowe służą do finansowania działalności związkowej.

Źródło: www.1-888-no-union.com

Wiele firm jest zmuszonych do wycofania się z biznesu, gdy nie są w stanie konkurować z powodu dodatkowych kosztów wymaganych przez związek.

Nie rozważałbym głosowania za zrzeszeniem się, chyba że firma jest silna i ma solidną rentowność. Lepiej rzucić pracę, której nienawidzisz, niż kosztować każdego innego, kogo wykonujesz. Nie wspominając o tym, że założenie związku może po prostu kosztować składki i ostatecznie wiązać się z kosztami.

Te warunki mogą uzasadniać rozważenie zrzeszenia się:

 • Firma ma historię lekceważenia prawa i przepisy dotyczące bezpieczeństwa i praw pracowniczych.
 • Firma wykorzystuje fałszywe obietnice i nieuczciwe zachęty, aby osiągać cele, ale ma realne konsekwencje w przypadku niespełnienia podstawowych standardów.
 • Firma przenosi pracowników do stanowiska, których nie są w stanie wykonać, lub które są nieprzyjemne, aby zmusić pracowników, których nie lubią, lub którzy są bliscy nagród za utrzymanie.

Sprawy, których nie należy robić w związku:

 • Lepsze wynagrodzenie - tutaj skończysz na przegranej. Chociaż możesz zauważyć natychmiastowy wzrost pensji, możesz zarobić więcej, przenosząc swoje doświadczenie do innej firmy, niż uzyskasz dzięki uzwiązkowieniu.
 • Lepsze świadczenia - patrz powyżej.
 • Lepsze godziny pracy - firma ma swoje potrzeby. Jest to zwykle jedna z pierwszych rzeczy, z których związek i tak rezygnuje w negocjacjach.
 • Ponieważ nie lubisz swojej firmy - nie polubisz już swojego pracodawcy w sklepie związkowym niż wcześniej. Szkoda dla firmy nie przyniesie korzyści. Lepiej będzie, jeśli znajdziesz pracę w firmie, którą lubisz.

Są firmy, w których pracowałem w swoim życiu, a które, jak sądzę, skorzystały lub skorzystały na uzwiązkowieniu. Gdybym miał spróbować zorganizować związek, próbowałbym znaleźć taki, który nie byłby częścią dużego związku krajowego. Są to firmy z własnymi interesami, na które nie możesz liczyć, jeśli chodzi o twoją firmę, twoje zarobki czy emeryturę.

Nie powinieneś zrzeszać się w związku, jeśli „Masz wyższe umiejętności, możliwości lub po prostu bardziej pracujesz niż twoi rówieśnicy, a te cechy w twoim obszarze specjalizacji są nagradzane wyższymi podwyżkami”. Ponieważ kiedy jesteś w związku, najlepsi i najgorsi pracownicy są traktowani tak samo.
@Dunk - Ponieważ nie sądzę, że jest to ważny powód, aby nie zrzeszać się. Tworzysz związek, aby chronić siebie i swoich współpracowników. Jeśli potrzebujesz ochrony, nie ma znaczenia, czy jesteś lepszym pracownikiem niż Twoi koledzy.
@Chad - Ta odpowiedź jest bardzo dobra, biorąc pod uwagę, że temat w niektórych branżach jest bardzo drażliwy (np. Przemysł samochodowy). Związek nie uratuje twojej pracy, twoje interesy prawdopodobnie nie będą takie same jak związków zawodowych, co jest jedynym interesem, którym interesuje się związek. To, co związek może zrobić, to dokładnie to, co wymieniłeś, rozwiązać coś, czego nie można rozwiązać sam, chociaż byłbym przekonany, że jeśli mówimy o przepisach federalnych / stanowych, istnieją lepsze sposoby ich rozwiązania. Przeniesienie cię do stanowiska, którego nie lubisz, nie zostanie rozwiązane przez Unię, ponownie, indywidualne interesy nie zawsze są problemem.
Myślę, że odpowiedź jest wyważona, ale czy źródło no-union.com może być odpowiedzialne za fakty, które cytuje?
@ErikReppen - Nie popieram tej witryny, ale tak naprawdę nikt nie kwestionuje tych liczb.
@Chad Ład polityczny zachęca do stronniczości. Mówię tylko, że szukałbym nieco bardziej neutralnego podłoża. To, że nikt nie kwestionuje tych liczb, jest trudne do potwierdzenia i niekoniecznie dowodzi, że nie zostały one zmyślone. Znowu dobra, wyważona odpowiedź. Po prostu wybieram nitkę. Ale na przykład nie posunąłbym się do żadnej skrajności w debacie o prawach do posiadania broni, gdybym szukał faktów.
user52889
2012-04-28 03:35:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kiedy przyniosłoby to więcej pożytku danej osobie, zamiast zrobić jej nic dobrego?

Nie ma prostej odpowiedzi.

, najbardziej porównywalna kwestia, główne statystyki dla Stanów Zjednoczonych jako całości są takie, że:

W 2011 r. wśród pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin, członkowie związków mieli średnie tygodniowe zarobki 938 USD podczas gdy ci, którzy nie byli członkami związku, mieli tygodniowe zarobki średnio 729 $.

Jak w przypadku wszystkich statystyk, mają pewne zastrzeżenia - pełne informacje są tutaj: http: // www. bls.gov/news.release/union2.nr0.htm

Aby pomóc Ci to przemyśleć, musisz zadać sobie pytanie, czy jesteś gotowy, aby to zadziałało:

Czy masz problemy, które Ty i Twoi współpracownicy macie wspólną przyczynę? Może to być płaca, ale może to być bezpieczeństwo, stres i obciążenie pracą, a nawet szacunek.

Czy są to kwestie, na których zależy ludziom? Związek nie jest dobry, jeśli jego członków nie obchodzi. Ale jeśli ty i twoi koledzy chcecie być pewni siebie i współpracować, możesz coś zmienić.

Czy są to kwestie, w których możesz coś zmienić? Jeśli Twoja firma ma zostać zamknięta, może się okazać, że zakup nowego ekspresu do kawy może być nieosiągalny. Ale ogólnie jest wiele rzeczy, które można wygrać przy odpowiednim podejściu. Możesz argumentować, że dbanie o pracowników jest skutecznym sposobem dla firmy, aby wzmocnić zaufanie i innowacje niezbędne do odniesienia sukcesu.

Jeśli masz problemy, które pasują do tych trzech kryteriów, jest coś możesz to zrobić wspólnie. Możesz spróbować zrobić to samodzielnie lub poprosić o pomoc istniejący związek zawodowy. Pomyśl o tym, co jest dla Ciebie ważne w związku, zastanów się, co robią inne miejsca pracy w Twojej branży. To decyzja, którą Ty i Twoi koledzy musicie podjąć razem.

Jeśli chcesz się w to zaangażować, myśląc tylko „czy to przyniesie mi korzyści”, musisz pomyśleć o swojej karierze. Jeśli naprawdę zamierzasz wkrótce odejść z pracy, nie podejmuj bezinteresownej próby. Ale jeśli planujesz pracować w tej samej branży przez dłuższy czas, rozważ przystąpienie do związku. Bardzo często związki zawodowe w jednej pracy w końcu poprawiają warunki dla wszystkich zawodów, zarówno związkowych, jak i niezwiązanych z tą branżą.

Wreszcie, jeśli to wyrówna się tylko dla ciebie osobiście, pomyśl, że może to pomóc twoim kolegom!

Jim In Texas
2012-05-21 20:17:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W Stanach Zjednoczonych mamy dwa podstawowe systemy dla pracowników związkowych. W dwudziestu trzech stanach obowiązuje prawo „ prawo do pracy”, które generalnie zabrania układów zbiorowych pracy, które zmuszają wszystkich pracowników do wstąpienia do związku i zakazują pobierania składek związkowych od osób niebędących członkami związku.

Wszystkie inne stany zezwalają na jakąś formę obowiązkowych umów o członkostwo w związkach zawodowych.

Ogólnie stany z przymusowym członkostwem w związkach zawodowych mają nieco wyższe średnie płace, ale mają również znacznie wyższe bezrobocie.

Jeśli zastanawiasz się nad utworzeniem związku z prawem do pracy, będziesz musiał się wspiąć na bardziej strome wzgórze.

Pamiętaj, że członkostwo w związkach stale spada w Stanach Zjednoczonych sektora prywatnego, spadł z 20% w 1983 r. do 12% w 2010 r..

Jeśli jesteś zainteresowany utworzeniem związku, pierwszym krokiem jest rozmowa z istniejącym związkiem, takim jak AFL-CIO, Teamsters lub Service Employees International Union. Z przyjemnością pomogą Ci w podjęciu pierwszych kroków, jeśli zdecydujesz się połączyć pracodawcę w związki zawodowe.

Chociaż członkostwo w związkach zawodowych specjalistów technicznych jest w Stanach Zjednoczonych czymś niezwykłym, nie jest to niespotykane. Inżynierowie Boeinga w stanie Waszyngton połączyli się kilka lat temu.

Czy związki zawodowe w państwach „prawa do pracy” mają prawo do zawierania układów zbiorowych pracy, które * nie * zmuszają wszystkich pracowników do wstąpienia do związku - co jest standardem w wielu krajach europejskich?Innymi słowy, związek negocjujący w imieniu zarówno pracowników zrzeszonych, jak i niezrzeszonych?
Tak, to jest poprawne.Kiedy byłem dzieckiem, pracowałem w sklepach spożywczych, które miały kontrakty związkowe, mimo że Teksas ma prawo do pracy.
apaul
2015-09-22 23:30:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mój brat napisał świetny cytat na temat związków zawodowych „Związki są jak lekarstwo ...” Co oznacza z jednej strony, że związki powinny być postrzegane jako rozwiązanie problemu lub środek zapobiegawczy, aby zapobiec występowaniu / powtarzaniu się problemów i dalej z drugiej strony przyjmowanie ich w nadmiarze lub gdy nie są potrzebne, może wywołać chorobę.

Kilka szybkich testów, które mogą wykazać, czy związek może być dobrą receptą:

 • Czy Twoje podstawowe prawa człowieka są naruszane?
  • Bezpieczne warunki pracy itp.
 • Czy Twoja firma narusza lokalne lub krajowe przepisy prawa pracy?
  • Może to być szara strefa, czasami proste zgłoszenie problemu może go rozwiązać.
 • Czy większość ludzi w Twoim miejscu pracy żyje poniżej progu ubóstwa, podczas gdy firma może pochwalić się znacznymi zyskami?
  • Czy ludzie są wykorzystywani ekonomicznie?
 • Czy większość zadań wykonywanych w Twoim miejscu pracy wymaga znacznej ilości umiejętności, przeszkolenia lub doświadczenia?
  • Miara tego, jak łatwo będzie wymienić siłę roboczą.
 • Czy myślisz, że możesz uzyskać i utrzymać masę krytyczną?
  • Czy wystarczająca liczba współpracowników jest zainteresowanych i czy prawdopodobnie pozostaną zainteresowani?
  • Jeśli Twoja firma prowadzi działalność w więcej niż jednej lokalizacji, czy może sobie pozwolić na zamknięcie Twojej lokalizacji?
 • Czy ty i twoi współpracownicy macie konkretne wymagania, na które wszyscy się zgadzacie?
  • Ogólne niezadowolenie nie podlega działaniu, potrzebujesz jasnych celów.
 • Czy firma ma realistyczne zasoby, aby sprostać Twoim wymaganiom?
  • Wybierz swoje bitwy, nie możesz wycisnąć krwi z kamienia.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...